26 Ocak Günlük Burç Yorumları


KOÇ

Son derece heyecan verici gelişmeler olacak. Fakat, bu arada kafanız karışabilir, heyecanlanabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir. Aniden karışınıza çıkan olaylardan ve haberlerden çok fazla etkileneceksiniz.

BOĞA

Biraz anlayışsız ve sert bir tutum içine girebilirsiniz. Bu tavrınız özellikle sevdiğinizle aranızdaki ilişkiyi olumsuz etkileyebilir. Sakin olun ve olayları fazla büyütmeyin. Moralinizi yüksek tutmaya gayret edin.

İKİZLER

İsteklerinizin giderek yükseldiğini hissedeceksiniz. Şartlarınızın değişmeye başladığını anlayacak ve hedeflerinize daha hızlı ulaşmanın pratik yolunu araştıracaksınız. Parasal çalışmalarınızı hızlandırıyorsunuz.

YENGEÇ

İş arkadaşlarınız ve aile bireylerinin sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Biraz anlayışlı davranmalı ve olayları fazla büyütmekten kaçınmalısınız. Uzaklarda bulunan bir yakınınızdan haber alacaksınız.

ASLAN

Kendinize pek de uygun olmayan birine aşık olma ihtimaliniz var. Ancak, şu ara biraz isteksiz ve karamsar duygular içinde bulunabilirsiniz. Ve sevdiğinizi zorlayacak bir tutum içine girebilirsiniz. Harcamalara dikkat.

BAŞAK

Farklı beklentilerin yarattığı bir gerilim içinde bulunsanız bile bunu hiç belli etmeyeceksiniz. Son derece akıllıca ve kararlı bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Olayları akışına bırakacak ve dikkatle gözleyeceksiniz.

TERAZİ

Çocukların getirdiği sorunlarla ilgilenirken anlayışlı davranın. Eşya ve evinizin tamirat ve tadilatıyla uğraşmak isteyebilirsiniz ancak bunun için pek uygun bir dönem değil. Çevrenizdeki olaylardan hoşnutsuzluk duyabilirsiniz.

AKREP

Aslında yeni birşeyler almak için büyük istekleriniz yok. Fakat, alışveriş yapabilir ve sonradan sıkıntı duyabilirsiniz. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Şartlarınızı ve kendinizi çok fazla zorlamaktan kaçının.

YAY

Bazı olaylar beklediğinizin dışında gelişebilir ve bunların hoş sürprizler olduğunu düşünebilirsiniz. Dostlarınız ve yakın akrabalarınız size destek verecek ve moralinizi yükseltecek. Kendinize olan güveniniz artıyor.

OĞLAK

Yapmak istediğiniz bazı işlerle ilgili yoğun bir hareket başlayacak. Ancak, organizasyon kopuklukları ve yanlış anlamalar meydana gelebilir. Yeni tanıştığınız kişilerle birlikte çok hoş organizasyonlar yapabilirsiniz.

KOVA

Karşınıza çıkan fırsatları hemen değerlendirebilir, beklenmedik kararlar alabilirsiniz. İçinizden gelen sese kulak verin ve planlarınızı uygulamak üzere harekete geçin. Hem çevreniz hem de yakınlarınızı sizi destekleyecek.

BALIK

Sakin ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Çalışmalarınızı rahat bir tempoda sürdürebilir, içinizden gelen istekler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Ancak, harekete geçmek için uygun zamanı bekleyeceksiniz.

ALINTI

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !